PAVIRŠIŲ PRIEŽIŪRA

Atnaujinsime jūsų aplinką, efektyviai išvalydami paviršius mobilia aukšto slėgio įranga.

Valymas aukšto slėgio įranga – efektyvus ir aplinkai draugiškas būdas panaikinti net labiausiai įsisenėjusius nešvarumus ir dėmes nuo įvairių lauko paviršių. Dėl besikeičiančių oro sąlygų, lauko paviršiai greitai tampa ne tokie švarūs ir gali atrodyti nepatraukliai. Efektyviai atnaujinsime jūsų paviršius, taip suteikdami jūsų aplinkai jaukumo bei neblėstantį švaros ir tvarkos pojūtį. Reguliariai valant ir prižiūrint paviršius, jie tarnaus žymiai ilgiau.

Mūsų valymo sprendimai – efektyvūs ir saugūs aplinkai. Nešvarumus ir dėmes išvalome ir paviršius atnaujiname pasitelkdami aukšto slėgio vandens įrangą. Esant poreikiui, papildomai naudojame aplinkai saugias priemones.

Valymas aukšto slėgio vandens srove lengvai pašalina net tepalo dėmes, nuvalo įvairius lipnius skysčius, senus dažus, įsisenėjusią gumą, rūdis bei samanas. Šis valymo būdas – puiki priemonė visiems laikams pamiršti graffiti dažais išpieštas sienas. „Švaros skydo” komandai per sudėtingų iššūkių nėra – mielai imamės kiekvieno individualaus atvejo ir visuomet randame geriausią sprendimą.